BIP
Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych
Aktualności
Spotkanie środowiskowe
08.10.2018
W poniedziałek 8 października 2018 roku w Szkole Podoficerskiej Wojsk Lądowych odbyło się spotkanie komendanta z kadrą i pracownikami Szkoły

Spotkanie miało na celu omówienie bieżących spraw dotyczących kadry oraz pracowników RON Szkoły.

.

Na początku swego wystąpienia komendant Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych st. chor. sztab. Paweł Urbański przybliżył uczestnikom spotkania kluczowe zadania i wyzwania stojące przed Szkołą w najbliższych miesiącach, poruszył też tematy związane ze zmieniającą się bazą kwaterunkową i szkoleniową.

.

W trakcie spotkania chorąży Urbański zwrócił uwagę na systematyczne podnoszenie kwalifikacji, zachęcając kadrę i pracowników RON do brania udziału w wszelkiego rodzaju kursach doskonalących, szkoleniach i warsztatach, dających możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Zwracając się do kadry instruktorskiej komendant podkreślił potrzebę wykorzystywania w zajęciach ze słuchaczami nowych rozwiązań szkoleniowych oraz nowoczesnych pomocy naukowych.

.

Chorąży Urbański wielokrotnie podkreślał wartość i ważność morale w codziennej służbie i pracy oraz jego wpływ na jakość wykonywanych zadań. W trakcie spotkania jego uczestnicy mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

.

Na zakończenie spotkania komendant podziękował wszystkim jego uczestnikom za przybycie, wyraził przy tym nadzieję, że poruszone w trakcie spotkania zagadnienia pozwolą wzmocnić morale wojska.

.

.


.
.
.

Tekst i foto: chor. Andrzej Kędzierski


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych