BIP
Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych
Aktualności
Pożegnanie z mundurem
02.03.2018
28 lutego 2018 roku w Sali Tradycji w obecności kadry i pracowników Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierza

Komendant Szkoły – w zastępstwie st. chor. sztab. Artur Deneka pożegnał kończącego służbę wojskową chor. Bartosza Golca.

.

Żegnany podoficer służbę wojskową rozpoczął w 2000 roku jako kadet Szkoły Chorążych Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych i Logistyki w Poznaniu. Po ukończeniu Szkoły Chorążych pełnił służbę w 12 Brygadzie Zmechanizowanej na stanowisku dowódcy drużyny. Służbę w Szkole Podoficerskiej Wojsk Lądowych w Poznaniu Chorąży rozpoczął 8 listopada 2004 roku na stanowisku instruktora. Następnie pełnił ją na stanowisku starszego instruktora zespołu szkolenia ogniowego a od 1 lipca 2012 roku na stanowisku kierownika zespołu szkolenia ogniowego. Żegnany podoficer uczestniczył w Polskim Kontyngencie Wojskowym w Republice Iraku oraz Polskim Kontyngencie Wojskowym w Islamskiej Republice Afganistanu.

.

Komendant Szkoły Podoficerskiej w imieniu własnym oraz żołnierzy i pracowników Szkoły złożył chor. rez. Bartoszowi Golcowi życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz podziękował mu za wysoki poziom zaangażowania w realizację powierzonych działań.

.

.

 


.
.

.

 

Tekst: mł. chor. Adrian Klimas, Foto: st. chor. Piotr Lubiński


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych