BIP
Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych
Aktualności
Pożegnanie z mundurem
31.01.2018
31 stycznia 2018 roku w Sali Tradycji w obecności kadry i pracowników Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych oraz zaproszonych gości odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierza

Czasowo pełniący obowiązki komendanta Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych st. chor. sztab. Jacek Kaźmierczak pożegnał kończącego służbę wojskową st. chor. sztab. Andrzeja Śledzia.

·

Żegnany podoficer służbę wojskową rozpoczął w 1986 roku jako kadet Szkoły Chorążych w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Pancernych w Poznaniu. Po jej ukończeniu pełnił obowiązki na stanowisku dowódcy plutonu a następnie szefa kompanii w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych i w Wyższej Szkole Oficerskiej w Poznaniu. Służbę wojskową w Szkole Podoficerskiej Wojsk Lądowych w Poznaniu żegnany rozpoczął 1 lipca 2004 roku na stanowisku podoficera specjalisty a od 2011 roku kierownika Sekcji Logistyki.

·

Komendant Szkoły Podoficerskiej w imieniu własnym oraz żołnierzy i pracowników Szkoły złożył st. chor. sztab. rez. Andrzejowi Śledziowi życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz podziękował mu za wysoki poziom zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

·

Andrzeju 32 lata temu zdecydowałeś się założyć mundur. Dzisiaj ten mundur zdjąłeś. Dla żołnierza to bardzo trudna decyzja, mimo to podjąłeś ją.

Życzymy Ci więc samych sukcesów na tej nowej drodze życia!

·

·


·
·

·

Tekst i fot. mł. chor. Andrzej Kędzierski


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych