BIP
Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych
Aktualności
Powitania, pożegnania w SPWLąd
17.10.2017
W Szkole Podoficerskiej Wojsk Lądowych odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierza kończącego służbę w szkole oraz przywitanie nowoprzybyłego

Ze Szkołą Podoficerską pożegnał się młodszy chorąży Sebastian Nochowicz. Żegnany służbę wojskową rozpoczął 3 lipca 2001 roku w Szkole Podchorążych Rezerwy Wyższej Szkoły Oficerskiej w Poznaniu. Od 1 czerwca 2005 roku służył w Szkole Podoficerskiej Wojsk Lądowych w Poznaniu na stanowisku instruktora kursu szkolenia rezerw, instruktora zespołu planowania dydaktycznego a następnie na stanowisku podoficera sztabowego. Dalszą służbę wojskową pełnił będzie na stanowisku podoficera sztabowego sekcji ochrony w Naczelnym Dowództwie Sojuszniczych Sił Europy w Mons w Belgii.

.

Do Szkoły Podoficerskiej przybył młodszy chorąży Andrzej Orelik. Chorąży Orelik przybył z Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północ-Wschód z Elbląga. Obejmie stanowisko starszego podoficera sztabowego sekcji logistyki.

.

Życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym złożył bohaterom uroczystości czasowo pełniący obowiązki Komendanta Szkoły starszy chorąży sztabowy Jacek Kaźmierczak.

.

.


.

.

fotoGALERIA

.

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych